);

Otázky, které si můžete položit ve chvíli, až v životě nebudete vědět, kudy se vydat

Život se s námi kolikrát opravdu nemazlí. Mnohdy nám do cesty nahází tolik klacků a postaví tolik překážek, že si na nich pořádně nabijeme nos. Možná už ani nedokážete spočítat, kolikrát jste na své životní cestě upadli.

A víte co? Není důležité vědět, kolikrát jste spadli na kolena, ale spočítat si, kolikrát jste se znovu dokázali postavit na nohy. O to tady jde. Možná se v životě vlivem nějaké události, která může být jakákoli, dostanete do slepé uličky.

Najednou nebudete vědět, jakým směrem se dále vydat. Nebojte se, my vás nenecháme stát a čekat. Místo toho vám poradíme, jak danou cestu, která bude ta správná, najít. Připraveni? Jdeme na to!

Procházíš peklem a nevíš, kudy dál? Tak čti!

V životě každého z nás se může stát cokoli. Asi nemá tak úplně cenu vyjmenovávat zde nejrůznější scénáře, kvůli kterým budeme nuceni projít si peklem.

Ať už se totiž stane cokoli, je důležité oním peklem projít, nezastavit se, pokračovat v cestě a z toho pekla se dostat. Teď už ale na nic nečekejme a pojďme se podívat, jaké otázky vám pomohou najít cestu ven.

Otázka číslo jedna: co mě brzdí na místě?

První otázka zní, co vás v životě brzdí a nutí stát na místě? Možná totiž ve svém životě máte něco, čeho se držíte zuby nehty, nechcete se toho pustit a přitom nevidíte, že vám daná věc spíše škodí. A to je samozřejmě špatně.

Najděte si chvíli jen sami pro sebe a zamyslete se nad tím, co ve vašem životě vás nutí držet se zpátky. Věřte, že na něco určitě přijdete a ve finále možná budete nemile překvapeni, jaká maličkost vás donutila stát na místě a nehnout se kupředu.

Otázka číslo dva: jaké mám cíle?

Druhá otázka zní, jaké mám cíle a co sám od sebe vlastně očekávám? Pokud jste se sami sebe na tuhle otázku ještě nikdy nezeptali, pak je práv teď ten správný čas.

Měli byste si ujasnit, kam ve svém životě vlastně směřujete. Nebojte se postavit před sebe velké i malé cíle – malé cíle vám pomohou užívat si postup, velké cíle jsou pak skvělou motivací, kam až musíte dojít.

Otázka číslo tři: není na čase odpustit?

Otázka číslo tři zní, není na čase odpustit? A teď máme na mysli odpuštění, které dáte sami sobě, ale i odpuštění, na které možná čeká někdo ve vašem okolí. Odpouštět je lidské a divili byste se, kolik věcí jedno odpuštění dokáže.

Je sice pravda, že tím, že sobě nebo někomu vedle vás odpustíte, nezměníte to, co se stalo v minulosti. Viditelně tím ale změníte budoucnost, a to rozhodně není k zahození.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články